ריפוי בעיסוק לילדים פרטי

הילדים שלנו חווים את העולם מהרגע הראשון. הם עסוקים באופן מתמיד בפיתוח שלל כישורים ומיומנויות שילוו אותם לאורך הגדילה וההתפתחות שלהם. רוב הילדים מתמודדים היטב עם שלל המשימות המאתגרות שהחיים מציבים, אך חלקם חווים קשיים שמגבילים אותם בהתמודדות הזו. ילדים אלה בדרך כלל זקוקים לטיפול ריפוי בעיסוק וקיים צורך בפנייה אל מרפאה בעיסוק לילדים.

המצב היום הוא, שילדים רבים זקוקים לטיפול וממתינים לו זמן רב מדי בקופות החולים. לכן, ב- Junior Therapy הקמנו מערך שיקום וטיפולי בית לילדים שנותן מענה מקצועי מידי, ללא צורך בהמתנה, ועוד אצלכם בבית. צוות המטפלים של Junior Therapy כולל ריפוי בעיסוק במגוון תחומי טיפול המפורטים בהמשך. כל המרפאות בעיסוק מוסמכות, בעלי רישיון מקצועי ולא פחות חשוב הכשרה וניסיון הנדרשים לטפל בילדים בכל תחום ותחום.

ריפוי בעיסוק לילדים פרטי אצלכם בבית

טיפול בסביבה הטבעית של הילד/ה הוא הטיפול הטוב ביותר. מדוע? משלל סיבות:

  1. טיפול בבית מאפשר לנו המטפלים לצפות בילד בסביבתו הטבעית, וכך האבחון וההערכה משקפים בצורה הנאמנה ביותר את יכולותיו של הילד, כמו גם הקשיים מהם סובל.
  2. טיפול בבית מאפשר לכם ההורים להבין וללמוד טוב יותר כיצד אתם יכולים לסייע לילד ולהמשיך את ההתקדמות שלו בטיפולים, גם בבית.
  3. טיפול בית הוא הפתרון במצב בו הילד או אתם ההורים אינם ניידים, מכל סיבה שהיא.
  4. טיפול בית מפחית בצורה משמעותית את החשיפה למזהמים ולמחלות, במצבי תחלואה מסוימים, ובתקופות מאתגרות, כמו למשל הקורונה, זהו יתרון חשוב.
  5. טיפול בבית חוסך זמן רב על נסיעות, פקקים וחיפוש חנייה.

ריפוי בעיסוק לילדים במגוון תחומי טיפול:

מה כולל הטיפול?

המפגש הראשון אצלכם בבית, כולל שיחה, תשאול ואבחון שמותאם לקשיים שהועלו בשיחה אתכם ההורים, טרם קיום הפגישה. האבחון כולל בדיקה ותצפית בחללי הבית, בצורה הטבעית ביותר עבור הילד, ולאחר מכן, יחד אתכם, המרפאה בעיסוק קובעת מטרות ויעדים יחד עם תכנית ברורה ככל שניתן להשגתם, כולל משך הטיפול הצפוי ותדירות הטיפולים הנדרשת. הטיפול עצמו כולל עבודה ממוקדת עם הילד על הקשיים המאובחנים, במקביל להדרכת הורים מקיפה ויעילה. חשוב לציין כי עקביות בטיפול כולל הקפדה על תדירות הטיפול שנקבעה הינה מרכיב חשוב ביותר עבור המוטיבציה של הילד בטיפול והצלחתו.

מוזמנים לשתף:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
מחפשים ריפוי בעיסוק לילדים פרטי? Junior Therapy מתמחה בשיקום וטיפולי בית לילדים במגוון רחב של תחומים בפריסה ארצית. לקבלת ייעוץ טלפוני ללא עלות ולקביעת פגישה עם מרפאה בעיסוק אצלכם בבית, התקשרו אלינו לטלפון 077-9966220 או השאירו את הפרטים שלכם למטה בטופס ואנו נחזור אליכם בהקדם.