ריפוי בעיסוק לילדים בתל אביב

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

טיפולי ריפוי בעיסוק לילדים בתל אביב יסייעו לילדכם בהתמודדות עם קושי או שינוי בתפקודו היומיומי. קושי זה עשוי להתבטא בבית, בגן או בבית הספר, לפגוע בתחושת הביטחון של הילד, ברמת הביצוע התפקודי או בעצמאות היומיומית שלו.

אנחנו ב-Junior Therapy מספקים טיפולי ריפוי בעיסוק לילדים בביתם, באופן פרטי. כל המרפאות בעיסוק לילדים העובדות עמנו בוגרות תואר ראשון בריפוי בעיסוק, בעלות רישיון מקצועי מטעם משרד הבריאות, ובעלות ניסיון והכשרה ייעודית בשיקום וטיפול בילדים במגוון רחב של תחומי טיפול. 

מחפשים ריפוי בעיסוק לילדים בתל אביב? התקשרו אלינו לטלפון 077-9966220 או השאירו את הפרטים שלכם בטופס בתחתית העמוד ואנו נמצא עבורכם את המרפאה בעיסוק המתאימה ביותר לטפל בילדכם.

ריפוי בעיסוק לילדים בתל אביב, Junior Therapy מתמחים בשירותי ריפוי בעיסוק לילדים

ריפוי בעיסוק- מתי עדיף טיפול בית?

הסביבה האופטימלית עבור טיפול ריפוי בעיסוק היא הסביבה הטבעית בה הילד גדל, כלומר- בביתו. מאחר ומטרת העל בטיפול בריפוי בעיסוק היא לשפר את התפקוד היומיומי של הילד, הכי טוב לצפות בילד ולטפל בו בסביבה בה התפקוד עצמו מתבצע גם במציאות. במצב כזה, קל יותר לילד ללמוד ולהטמיע הרגלים חדשים בחייו.  

ריפוי בעיסוק לילדים בתל אביב במגוון תחומים:

ריפוי בעיסוק לגיל הרךריפוי בעיסוק לגיל הרך מתרכז בקשיים שילדים מתמודדים עמם בשנות החיים הראשונות, מגיל 0 ועד 3.

טיפול לאחר שבר ביד לילדיםכל ילד נופל ונחבל. הבשורה הטובה היא שמרבית השברים בילדים מגיבים טוב לטיפול שמרני, באמצעות שחזורים סגורים וקיבוע בגבס. במקרה של שברים מורכבים, או במקרה שבו הילד מתקשה לחזור ולתפקד ביד באותה צורה לפני השבר, מומלץ לפנות להערכה וטיפול של מרפאה בעיסוק אשר מתמחה בתחום.

קשיי כתיבה אצל ילדיםילדים רבים בגילאי הגן ובית הספר חווים קשיים בכתיבה ומופנים לטיפול ריפוי בעיסוק לשם אבחון וטיפול. לאור תורי המתנה ארוכים מטעם קופות החולים, אנחנו בJunior Therapy ממליצים על אבחון פרטי אצלכם בבית. בהתאם לקשיים שעלו במהלך האבחון, המרפאה בעיסוק תבנה תוכנית התערבות שמטרתה לשפר את מיומנויות הכתיבה של הילד/ה.

ויסות חושי אצל ילדים קשיים ביכולת של הילד לעבד את החושים שלו, עלולים לגרום לו להגיב בצורה לא מותאמת לגירויים שונים לצד מצוקה המתבטאת בכעס ובכי. הטיפול בריפוי בעיסוק מעניק ידע וכלים שיאפשרו להורים לזהות אילו גירויים אינם מעובדים כראוי ובאילו מערכות חוש של הילד, כיצד הקשיים הללו על ההתנהגות של הילד וכיצד להתנהל באופן יעיל בחיי היום יום תוך התאמת הסביבה.

קשיי התארגנות אצל ילדים – כדי להיות מאורגנים, אנחנו צריכים את התפקודים הניהוליים. כשהתפקודים האלו לא עובדים כראוי, יש הפרעה בארגון. המפתח לפתרון הוא רוטינות, הרגלים, שגרות קבועות ומסודרות. על זה בדיוק עובדת המרפאה בעיסוק עם הילד.

שיפור מיומנויות חברתיות אצל ילדים – שיפור מיומנויות חברתיות באמצעות ריפוי בעיסוק מתאים בעיקר לילדים אשר קשייהם נובעים מבעיות מולדות שביניהן אוטיזם, פיגור שכלי, הפרעות קשב וריכוז וקשיים בוויסות החושי.

שיפור מיומנויות מוטוריקה עדינה אצל ילדים – בכל חשד להתפתחות לקויה של מוטוריקה עדינה מומלץ לפנות לאבחון אצל מרפאה בעיסוק שמתמחה בהתפתחות הילד.

להתייעצות טלפונית ללא עלות או התחייבות עם מרפאה בעיסוק אנו מזמינים אתכם ההורים, להתקשר אלינו לטלפון 077-9966220 או להשאיר את הפרטים שלכם כאן בטופס ואנו נחזור אליכם בהקדם. Junior Therapy מתמחים בשיקום וטיפול בילדים בביתם, במגוון רחב של תחומים כגון: טיפול בהפרעות קשב וריכוז אצל ילדים, טיפול בילדים על הרצף האוטיסטי (ASD), קלינאית תקשורת לילדים וטיפולי פיזיותרפיה לילדים.