ריפוי בעיסוק לילדים בקריות

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
ריפוי בעיסוק לילדים בקריות, Junior Therapy מתמחים בשירותי ריפוי בעיסוק לילדים

אבחון פרטי על ידי מרפאה בעיסוק אצלכם בבית

הטיפול בריפוי בעיסוק ביתי כולל אבחון והערכה אשר מתבצעים בעיקר במהלך הפגישה הראשונה ולמעשה לאורך כל תהליך הטיפול, כחלק מהערכה א-פורמאלית, שמתבצעת בכל עת על מנת להתאים את התרגול ומטרות הטיפול בהתאם להתקדמות של הילד במהלך הטיפולים.

האבחון מתבצע באמצעות שיחה ולעיתים גם תצפית בנוגע לתפקוד היומיומי של המטופל. בדגש הן על תפקוד סנסומוטורי והן על תפקוד קוגניטיבי, מבחינת איכות, עצמאות ובטיחות. לעתים, ובהתאם לשיקול דעתה של המרפאה בעיסוק, היא משתמשת גם בכלי אבחון סטנדרטיים.

הסביבה הטבעית בה הילד גדל, היא הסביבה הנכונה ביותר לטיפול. היכולת של המרפאה בעיסוק לזהות ולאבחן את הקשיים של הילד כמו גם את היכולות והחוזקות שלו, בסביבתו הטבעית- בביתו, מאפשרת קבלת תמונה מדויקת יותר. כי הילד הכי נינוח בסביבה הטבעית שלו. בהמשך גם התרגול יותר אפקטיבי וההטמעה שלו בחיי היומיום טובה ומהירה יותר.

ריפוי בעיסוק לגיל הרך

קשיים בהתפתחות הם חלק תקין בהתפתחות של ילדים. כל ילד לומד ליפול הרבה לפני שהוא לומד ללכת. אנחנו ב-Junior Therapy כאן קודם כל בשביל להרגיע. מרפאות בעיסוק בגיל הרך מוכשרות כדי לעזור לילד שלך להשיג את כל אבני ההתפתחות הנדרשות כדי להגיע לבשלות ולתפקוד אופטימאלי. אנחנו מתמחים בהתערבות טיפולית בסביבה הביתית, ומאמינים שהמקום הנכון ביותר להקנות לילד הרגלים נכונים להתפתחות תקינה, הוא הבית שלו, בו הוא מרגיש ומתנהג הכי בטבעיות.

ריפוי בעיסוק במגוון תחומי טיפול

אצלנו ב-Junior Therapy תוכלו למצוא מרפאות בעיסוק באופן פרטי עם התמחות במגוון תחומים. ההתמחות מבוססת על הסמכה והכשרה נדרשת וניסיון קליני של שנים:

מחפשים ריפוי בעיסוק לילדים בקריות? אנחנו נשמח להפנות אתכם לאחת מהמרפאות בעיסוק המומלצות שלנו באזור. לקביעת פגישה עם מרפאה בעיסוק התקשרו ל-Junior Therapy שיקום פרטי לילדים בטלפון מספר: 077-9966220, או השאירו את הפרטים שלכם כאן בטופס ואנו נחזור אליכם בהקדם. אנחנו ב-Junior Therapy מתמחים גם בטיפולי פיזיותרפיה לילדים וקלינאית תקשורת לילדים במגוון תחומים.