קלינאית תקשורת לילדים בראשון לציון

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

המונח "קלינאית תקשורת" הוא מונח שרוב הסיכויים ששמעתם בשלב מסוים בחייכם, אך לא כולם מבינים בדיוק מה הוא אומר. קלינאות תקשורת היא מקצוע טיפולי פרא-רפואי המסייע בהתמודדות עם מגוון לקויות תקשורת כגון קשיים בהבעה וורבלית אצל ילדים על הרצף האוטיסטי וילדים עם עיכוב שפתי, גמגום אצל ילדים, הפרעות בבליעה וריור ועוד. לקויות תקשורת אלו מונעות או מקשות על הילדים הלוקים בהן להביע את עצמם, להעביר מסרים באופן ברור ולהבין אחרים המנסים לדבר אליהם. אנו בJunior Therapy מציעים מגוון טיפולי קלינאית תקשורת לתינוקות, פעוטות וילדים בתחומים השונים.

קלינאית תקשורת לילדים בראשון לציון, - Junior Therapy מספקים שירותי שיקום באופן פרטי לילדים ופעוטות

מתי כדאי להתחיל את התהליך?

מומלץ להתחיל תהליך אבחון וטיפול אצל קלינאית תקשורת בגיל מוקדם ככל האפשר. זהו צעד חיוני ביותר על מנת לטפל בחששותיכם לגבי ההתפתחות התקינה של ילדכם. שמתם לב שילדכם מתקשה בדיבור? שמתם לב שישנו קושי בהבנת המסרים אשר אתם מנסים להעביר לו? אל תהססו ליצור קשר עם Junior Therapy ונעזור לכם למצוא קלינאית תקשורת פרטית בעלת הכשרה מותאמת לילדים וניסיון רב על מנת לאבחן ולטפל בילדכם. מחפשים קלינאית תקשורת בראשון לציון והסביבה? אנו מציעים מגוון טיפולי קלינאית תקשורת לילדים בפריסה ארצית. התקשרו אלינו לטלפון מספר 077-9966220 ואנו נעזור לכם למצוא את ההתאמה המדויקת ביותר לילדכם ולקשיים שלו.  

טיפולי קלינאית תקשורת באופן פרטי

כיוון שאנו מודעים לחשיבות של השלב בהתפתחות הילד בו מתחילים את תהליך הטיפול בקשיים והזמן שלוקח לאבחן ולטפל, אנו ב Junior Therapy מציעים טיפולים פרטיים על מנת שלא תצטרכו להמתין חודשים רבים לקבלת זכאות לטיפול מקופת החולים, להיכנס לרשימת המתנה, לקבל את המטפלת הראשונה שזמינה ולא בהכרח מותאמת לילדכם ולהתעכב על עניינים בירוקרטיים הגוזלים המון זמן יקר. הזמן שעובר בין התפתחות החשש אצל ההורה לגבי הילד ובין תחילת התהליך משחק תפקיד מאוד קריטי בתהליך ואנו לא מעוניינים שתמתינו ותידחו את תחילת הטיפול מסיבות בירוקרטיות אשר ניתן למנוע. התקשרו עוד היום ותוכלו לקבל מאתנו המלצה על קלינאית תקשורת מוסמכת ומקצועית שתאבחן ותטפל בילדכם באופן כמעט מידי.

שילוב מספר טיפולים פרא-רפואיים במקביל

אנו מתמחים בשיקום לילדים בשלל תחומים שונים:

  • ילדים עם פגיעה נרכשת כגון גידול מוחי או חבלת ראש טראומטית.
  • ילדים עם תסמונת גנטיות כגון תסמונת דאון.
  • הפרעות התפתחותיות – נוירולוגיות כגון אוטיזם.
  • הפרעות נוירולוגיות מולדות כגון שיתוק מוחין.
  • מצבים של עיכוב שפתי, גמגום, הפרעות בליעה וריור אצל תינוקות וילדים ועוד שלל לקויות העלולות לשבש את חיי היום-יום שלכם ושל ילדכם.

במידה וילדכם לוקה ביותר מאחת מהלקויות הנ"ל, אנו מציעים תוכנית שיקום רב מקצועית הכוללת קלינאית תקשורת, פיזיותרפיה לילדים, ריפוי בעיסוק לילדים ובמידת הצורך, אנשי מקצוע נוספים בתחום הפרא-רפואי. אנו נדאג שילדכם יהיה מוקף במעטפת תמיכה, טיפול ושיקום מקצועית, מכילה, אנושית ויעילה על מנת שיוכל להתמודד עם קשייו בצורה המיטבית ובהקדם האפשרי.

לכל שאלה, בקשה או תהייה, אל תהססו להתקשר למספר 077-9966220 או להשאיר את הפרטים שלכם כאן למטה בטופס. אנו מעודדים אתכם לספר לנו על הילד/ה שלכם ומהם חששותיכם ואנו נמצא עבורכם את הטיפול המתאים ביותר לילדכם. אנחנו כאן בשבילכם לאורך כל התהליך.