קלינאית תקשורת לילדים תל אביב

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

מחפשים קלינאית תקשורת לילדים בתל אביב? התקשרו אלינו לטלפון 077-9966220 או השאירו את הפרטים שלכם בטופס בתחתית העמוד ואנו נמצא עבורכם את הקלינאית תקשורת המתאימה והמומלצת ביותר לטפל בילדכם.

טיפולי קלינאית תקשורת לילדים בתל אביב יסייעו לילדכם בהתמודדות עם קשיים בתחום השפה והדיבור. קשיים בתחומים אלו עלולים להגביל את הילד מבחינה תקשורתית בגן, בבית ספר ובסיטואציות חברתיות עם בני גילו.

קלינאית תקשורת לילדים בתל אביב - Junior Therapy, מספקים שירותי שיקום באופן פרטי לילדים ופעוטות

קלינאית תקשורת לאבחון וטיפול קשיי שפה

קלינאית תקשורת לילדים מתמחה באבחון וטיפול בקשיים בתחום השפה והדיבור בקרב ילדים בגיל גן ובית הספר. ילדים רוכשים את השפה בקצב שונה זה מזה. במצב שבו ילד אינו מדבר כמצופה מבני גילו ייתכן כי הוא סובל מעיכוב שפתי וטיפול על ידי קלינאית תקשורת יסייע לו להדביק את הפער. לאחר שהילד מתחיל לדבר ורוכש עם הזמן את כללי השפה והדקדוק ייתכנו קשיים ספציפיים בדיבור, כגון בעיות הגייה.

קלינאית תקשורת לטיפול בגמגום

גמגום זוהי תופעה שכיחה למדיי המופיעה בקרב ילדים עם רכישת הפשה ועבור רובם הגמגום יחלוף ללא צורך בטיפול אצל קלינאית תקשורת. עם זאת, עבור אלה שהגמגום הופך לכרוני מומלץ לפנות לטיפול אצל קלינאית תקשורת לילדים, במיוחד כאשר נראה כי הגמגום משפיע על ההשתתפות של הילד בפעילויות שונות, בדרך כלל בגלל השפעת הגמגום על הדימוי העצמי והביטחון של הילד. הטיפול מתמקד בשתי רמות, שיפור יכולת הדיבור והפחתת הגמגום באמצעות טכניקות מסוימות, במקביל להגברת הביטחון העצמי של הילד ורכישת כלים להפחתת חרדה ולחץ בסיטואציות שונות, מה שעלול להגביר את הגמגום.

קלינאית תקשורת לטיפול בילדים על הרצף האוטיסטי

ילדים עם אוטיזם מתאפיינים ביכולות שפה ותקשורת נמוכות הן בתקשורת המילולית והן בתקשורת הבלתי מילולית. לכן קלינאית תקשורת לרוב תהיה חלק בלתי נפרד בתהליך האבחון של ילד על הרצף האוטיסטי. קלינאיות תקשורת מתמחות באבחון הקשיים התקשורתיים שחווים ילדים על הספקטרום האוטיסטי ובהמשך מסייעות לילד למצוא את דרכי התקשורת המתאימים ביותר עבורו לפי יכולותיו, באופן מילולי באמצעות שפה ובאופן בלתי מילולי.

מדוע לבחור דווקא בקלינאית תקשורת של Junior Therapy?

אנחנו ב-Junior Therapy, שיקום פרטי לילדים, נדאג שהילד/ה שלכם יקבל את הטיפול הטוב ביותר בזמן הקצר ביותר ובאופן מיידי ללא צורך בהמתנה. אנחנו מספקים לבחירתכם טיפולי על ידי קלינאית תקשורת אצלכם בבית או בקליניקה באזור מגוריכם

כל הקלינאיות תקשורת שלנו בוגרות תואר ראשון בחוג להפרעות תקשורת, בעלות רישיון מקצועי מטעם משרד הבריאות, ובעלות ניסיון והכשרה ייעודית בשיקום וטיפול בילדים במגוון רחב של תחומי טיפול. 

להתייעצות טלפונית ללא עלות או התחייבות עם מטפלת מוסמכת אנו מזמינים אתכם ההורים,  להתקשר אלינו לטלפון 077-9966220 או להשאיר את הפרטים שלכם כאן בטופס ואנו נחזור אליכם בהקדם. Junior Therapy מתמחים בשיקום וטיפול בילדים בביתם, במגוון רחב של תחומים כגון: שיקום נוירולוגי לילדיםטיפולי פיזיותרפיה לילדים, ריפוי בעיסוק לילדים ועוד.