פיזיותרפיה לילדים בראשון לציון

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

ילדים בגילאים שונים עלולים לסבול מבעיות שונות בתפקודים המוטוריים, עיכוב בפיתוח שיווי משקל יציב וכיוצ"ב, משלל סיבות שונות. במקרים אלו, בעיות אלו מביאות לרוב להימנעות מפעילות מוטורית ומהשתתפות בפעילויות רבות עם ילדים אחרים, מה שבתורו עלול להביא לכדי עיכוב בפיתוח כישורים חברתיים, עיכוב בשפה ותקשורת ועוד. לכן, חשוב לטפל בבעיות אלו כמה שיותר מהר, ובצורה נכונה, מקצועית ואפקטיבית. טיפולי פיזיותרפיה לילדים מסייעים באינספור מקרים כאלו מדי שנה ומצליחים להחזיר את הילד/ה למסלול של התפתחות תקינה.

פיזיותרפיה לילדים בראשון לציון - Junior Therapy, שירותי שיקום פרטיים לילדים ופעוטות

באילו מקרים נדרשים טיפולי פיזיותרפיה לילדים?

פיזיותרפיה לילדים מטפלת כאמור בבעיות בהתפתחות של כישורים מוטוריים שונים, פיתוח יכולת שמירה על שיווי משקל יציב, הימנעות מפעילות במרחב מסוגים מסוימים ועוד. כמובן שלא כל בעיה בתפקוד המוטורי מצריכה אוטומטית סדרת טיפולים, ועבור בעיות מסוימות עדיף להתאים טיפול משולב הכולל עוד כמה חלקים מלבד לפיזיותרפיה. הנקודה החשובה כאן היא חשיבותו של אבחון מקצועי ובניית תכנית טיפולים מפורטת ומותאמת אישית.

Junior Therapy מציעים טיפולי שיקום ביתי פרטי לילדים ופעוטות, אצלנו תמצאו טיפולי ריפוי בעיסוק לילדים, טיפולי פיזיותרפיה פרטיים לילדים וקלינאית תקשורת לילדים.

אבחון זה נעשה על ידי אנשי המקצוע שלנו – צוות הפיזיותרפיה המנוסה המתמחה ספציפית בפיזיותרפיה לילדים. שלב האבחון, ההערכה והייעוץ כולל פגישה עם הילד וההורים, מענה על שאלות ובחינה ישירה של הילד. רק כך ניתן לדעת באמת מה מצבו, מהן הבעיות מהן הוא סובל, מהי חומרתן ומה יהיה סוג הטיפול הנכון והמתאים ביותר.

מה כוללים טיפולי פיזיותרפיה לילדים בראשון לציון והסביבה?

טיפולי פיזיותרפיה לילדים עשויים לכלול סוגים רבים ושונים של תרגילים ופעילויות, בהתאם למצב הספציפי של אותו ילד. קיימים תחומי התמחות רבים ושונים בתוך העולם של פיזיותרפיה לילדים, כמו גם התאמה של הטיפול לבעיות נפוצות מסוימות. למשל – פיזיותרפיה נשימתית לילדים הסובלים מבעיות במערכת הנשימה, פיזיותרפיה לילדים עם אוטיזם, פיזיותרפיה לילדים הסובלים משבר בקרסול וכיוצ"ב. כמו כן, קיים תחום שלם ועשיר של פיזיותרפיה לתינוקות, עבור מקרים בהם מתגלות בעיות מסוימות בגילאים מוקדמים ביותר.

הטיפולים כוללים לרוב התנסויות מוטוריות חיוביות ורצויות בסביבה נעימה ובטוחה, חיזוק שרירים ספציפיים בגוף, בניית ביטחון עצמי וצמצום פערים מילדים אחרים ועוד.

ייעוץ מקצועי, אבחנה וקביעת תכנית טיפול פיזיותרפיה לילדים בראשון לציון

Junior Therapy מעניקים טיפולי פיזיותרפיה לילדים בראשון לציון, טיפולי פיזיותרפיה לילדים בירושלים, טיפולי פיזיותרפיה לילדים במודיעין ובכל אזור אחר בארץ.

אם אתם עדיין מתלבטים ואינכם בטוחים, אנא צרו עמנו קשר לקבלת ייעוץ מקצועי ומענה מפורט לכל שאלותיכם. יחד נקבע פגישה לייעוץ ואבחון המצב, וקביעת תכנית טיפולים מפורטת אשר תסייע להחזיר את הילד למסלול התפתחות תקני ובריא.

אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר טלפוני בטלפון מספר: 077-9966220 או השאירו פרטים בטבלה מטה ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם😊