פיזיותרפיה לילדים בקריות

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

השלבים בהתפתחות קריטיים להמשך החיים, ולכן התפתחות הילד היא דבר מאוד חשוב. לעיתים נפגעת היכולת המוטורית של הילד בעקבות איחור ברכישת המיומנויות המוטוריות הנדרשות על מנת לתפקד ולהשתלב עם בני גילו. במקרה כזה, מומלץ ללכת לטיפולי פיזיותרפיה לילדים. אנו בJunior Therapy מציעים מגוון טיפולי פיזיותרפיה בבית המטופל, על מנת שילדכם יטופל במקום בו הוא מרגיש הכי בנוח ולא יהיו הפרעות סביבתיות לטיפול.

פיזיותרפיה לילדים בקריות - Junior Therapy, שירותי שיקום פרטיים לילדים ופעוטות

באילו מקרים כדאי לפנות לפיזיותרפיה?

צוות הפיזיותרפיה האיכותי והמקצועי של Junior Therapy  מסייע לילדים החווים קשיים במגוון תחומים כגון הגבלה תנועתית בעקבות שבר, מצבים של עקמת בילדים, קשיים נשימתיים הנובעים בעיקר ממקרים כמו אסטמה, קשיים בשיווי משקל, קשיים בקואורדינציה ומצבים נוספים הקשורים למוטוריקה של הילד.

אנו שואפים לתת לילדכם ביטחון לנוע במרחב ולעשות פעולות אקטיביות הדורשות יכולות מוטוריות. לא משנה באיזה שלב ומאיזו סיבה נפגעה היכולת המוטורית של הילד, טיפולי הפיזיותרפיה המגוונים שאנו מציעים לילדים ישפרו את יכולותיו של הילד באופן משמעותי באמצעות טיפול עקבי ותרגולים בין הטיפולים עד לשיקום מלא. אנו מציעים גם פיזיותרפיה לתינוקות.

שלבי הטיפול בפיזיותרפיה בילדים

לאחר שיצרתם איתנו קשר והתאמנו לכם את הפיזיותרפיסט\ית האידיאליים עבור ילדכם, מתחיל תהליך אבחון והערכה של המצב המוטורי של הילד המטופל בהתחשב בגורמים קוגניטיביים, סביבתיים ותקשורתיים. לאחר מכן, נקבעות מטרות לטיפול בשיתוף הורי הילד ותוכנית טיפול המגדירה את משך הטיפול, תדירות הטיפול, והאסטרטגיה הטובה ביותר לטיפול בילד האינדיבידואלי הנמצא בטיפולנו.
לאחר מכן מתחילים סדרת טיפולי פיזיותרפיה לילדים, בנוחות ביתכם ובנוכחותכם, כאשר כל פגישה אורכת כ45 דקות. אתם, הורי הילד, תקבלו מהמטפל הנחיות ותרגילים אשר תוכלו לבצע עם הילד בין טיפול לטיפול על מנת להאיץ את תהליך השיקום.

טיפולים מגוונים בפריסה ארצית

אנו ב Junior Therapy מאמינים כי לכל ילד מגיע לקבל טיפולי שיקום איכותיים ביותר. לכן אנו מציעים את מגוון שירותנו בפריסה ארצית וכלל המטפלים שלנו נבחרים בקפידה. כל מטפל ומטפלת מהצוות שלנו הוא מקצועי ביותר, שירותי, אדיב ומהאיכותיים בארץ במקצועו. לא משנה באיזה אזור בארץ אתם מתגוררים, ניתן לקבל את מגוון שירותנו הכוללים למשל ריפוי בעיסוק לילדים, קלינאית תקשורת לילדים, שיקום נוירולוגי לילדים ועוד.

גרים באזור הקריות? גם אליכם אנחנו מגיעים עד הבית! התקשרו עוד היום וקבעו תור לאבחון מוקדם של ילדכם וקבלו מאיתנו את המטפלים הכי איכותיים בנוחות מרבית וללא בירוקרטיה מיותרת או רשימות המתנה. נשמח לסייע לכם בכל דבר ועניין במספר הטלפון 077-9966220.