פיזיותרפיה לילדים בתל אביב

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

מחפשים פיזיותרפיה לילדים בתל אביב והסביבה? אנחנו ב-Junior Therapy מתמחים בשיקום וטיפולי בית לילדים ונשמח להפנות אתכם לאחד מהפיזיותרפיסטים/ות שלנו בתל אביב והסביבה. כל הטיפולים שלנו מתבצעים אצלכם בבית, בסביבה הטבעית של הילד, ולנוחיותכם ההורים. כל המטפלים שלנו מוסמכים מטעם משרד הבריאות, בעלי הכשרה וניסיון רב בשיקום וטיפול בילדים במגוון תחומי טיפול.

לקבלת ייעוץ טלפוני ללא עלות ולתיאום פגישה עם פיזיותרפיסט/ית לילדים אצלכם בבית התקשרו אלינו לטלפון שמספרו 077-9966220 או השאירו את הפרטים שלכם בתחתית העמוד ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם.

פיזיותרפיה לילדים בתל אביב - Junior Therapy, שירותי שיקום פרטיים לילדים ופעוטות

פיזיותרפיה לילדים בתל אביב במגוון תחומים

צוות הפיזיויותרפיסטים/ות שלנו מתמחים במגוון תחומי טיפול עם ילדים:

טיפול פיזיותרפיה בסביבה הטבעית של הילד

Junior Therapy מעניקים לתינוקות ולילדים טיפולי שיקום בביתם ומסייעים להם להתמודד עם קשיים מוטוריים כגון איחור ברכישת אבני הדרך המוטוריים, קשיים בשווי משקל, ו/או הימנעות מפעילות במרחב. מטרת הטיפול הנה לסייע להמשך התפתחות תקינה בהתאם לשלב ההתפתחותי בו נמצא הילד.

אבחון וטיפול בסביבה הטבעית של הילד, בה הוא חי ומתמודד מדי יום, מאפשרים לפיזיותרפיסט/ית להכיר את הילד/ה ואת יכולותיהם בצורה היעילה ביותר, מאפשר תרגול יעיל יותר ויישום והטמעה מהירים של השינויים הנדרשים בבית.

טיפולי פיזיותרפיה למבוגרים מיועדים לאנשים אשר זקוקים לטיפול ומעוניינים לקבל שירות מקצועי, זמין ומהיר, ללא המתנה. פיזיותרפיה פרטית מגדילה את יכולת הבחירה של המטופל להתאים לעצמו את המטפל באופן המדויק ביותר כמו גם את סביבת הטיפול הנוחה ביותר.

טיפול פרטי אצלכם בבית ללא המתנה

היתרון הגדול של Junior Therapy הוא שאתם מקבלים טיפול מיידי ללא המתנה, אצלכם בבית היכן שהילד יכול להרגיש יותר בנוח והיכן שאתם יכולים לשמור על שגרת טיפולים לצד השגרה היומיומית הרגילה, מבלי להתפשר על איכות הטיפול. נהפוך הוא, איכות הטיפול עולה כאשר הטיפול מתבצע בסביבה הטבעית של הילד, כמובן על ידי פיזיותרפיסטים/ות מוסמכים בעלי ניסיון אשר מתמחים בטיפול בסיבה ביתית.

לקבלת ייעוץ טלפוני ללא עלות ולקביעת פגישה עם פיזיותרפיסט/ית מומלצת בתל אביב והסביבה התקשרו אלינו לטלפון 077-9966220 או השאירו את הפרטים שלכם כאן למטה בטופס ואנו נחזור אליכם בהקדם. Junior Therapy מתמחים טיפול במגוון רחב של תחומים בקרב ילדים, כגון: ריפוי בעיסוק לגיל הרך, קלינאית תקשורת לילדים, טיפול בהפרעות קשב וריכוז, שיקום נוירולוגי בילדים ועוד.