פיזיותרפיה לילדים פרטי

טיפולי פיזיותרפיה לילדים פרטי מיועדים לילדים אשר זקוקים לטיפול ומעוניינים לקבל אותו בהקדם, ללא המתנה, על ידי פיזיותרפיסט מוסמך בעל הכשרה וניסיון מתאימים. בחירה בטיפולי פיזיותרפיה באופן פרטי מגדילה את היכולת שלכם ההורים לבחור את המטפל/ת באופן המדויק ביותר עבור ילדכם, כמו גם את סביבת הטיפול הנוחה ביותר. היתרון שלנו ב-Junior Therapy הוא שכל טיפולי הפיזיותרפיה לילדים מתבצעים אצלכם בבית, על מנת שתוכלו להמשיך בשגרת החיים במקביל לטיפול בילדכם, בצורה הנוחה והיעילה ביותר שניתן. 

Junior Therapy מעניקים טיפולי פיזיותרפיה לילדים פרטי בפריסה ארצית. לקבלת מידע על פיזיותרפיסט/ית באזור מגוריכם התקשרו אלינו לטלפון שמספרו 077-9966220 ואנו נמליץ לכם על המטפל המתאים ביותר עבור ילדכם.

פיזיותרפיה לילדים פרטי במגוון תחומי טיפול:

  • פיזיותרפיה לתינוקות פרטיפיזיותרפיה התפתחותית עוסקת בפיתוח המוטוריקה הגסה של התינוק והילד. מטרת הפיזיותרפיה ההתפתחותית היא לפתח את היכולות המוטוריות של התינוק במידת האפשר תוך כדי התייחסות לגורמים המאפשרים והמגבילים את התנועה שלו, למשל הסביבה בה הוא גר.
  • פיזיותרפיה לילדים עם אוטיזם – מחקרים מראים שכ-70% מילדים עם אוטיזם מציגים פערים בהתפתחות המוטורית בהשוואה למצופה מקבוצת בני גילם. פערים מוטוריים אלה מתבטאים בתפקודי שיווי משקל, ביכולת קואורדינטיבית, בתכנון תנועה ועוד.  
  • פיזיותרפיה נשימתית לילדיםפיזיותרפיה נשימתית לילדים היא אוסף של תרגילים וטכניקות אשר מסייעים לילדים עם קשיי נשימה ממגוון סיבות לנשום יותר בקלות. לדוג', ילדים עם סיסטיק פיברוזיס, COPD בילדים, דלקת ריאות או אסטמה.
  • עקמת ילדים- במצב של עקמת מומלץ לפנות לפיזיותרפיסט/ית המתמחה בליקויי יציבה (שיטת "שרוט"), לשם הערכה וטיפול, בהתאם לסוג העקמת. מטרות הטיפול הן מניעת החמרת העקמת, להימנע ממצב של טיפול ניתוחי, שיפור דימוי גוף, שיפור אסתטי, טיפול בכאב, שיפור תפקודי ושיפור התפקוד הריאתי.
  • טיפול לאחר שבר בילדים– טיפולי פיזיותרפיה מסייעים בהחזרת התנועה התקינה והכוח במלואם לאחר החלמה משבר, בפרט לאחר כאשר מדובר בשבר מורכב.

הטיפול הטוב ביותר עבור הילד הוא טיפול בסביבה הטבעית שלו

טיפולי פיזיותרפיה אצלכם בבית מאפשרים לנו המטפלים לצפות ולבחון את יכולותיו של הילד בצורה הכי קרובה למציאות. היישום והתרגול של הנלמד גם מעבר לשעות הטיפול נעשה בצורה טבעית יותר, שכן הלמידה והיישום נעשים באותה סביבה. האפשרויות לאתגר את ילדכם מבחינה מוטורית הן מגוונות, ורבות מהן ניתן למצוא ולבצע אצלכם בבית, ללא צורך בשום ציוד מיוחד, מורכב או יקר.

מדוע כדאי לבחור דווקא בפיזיותרפיסט/ית של Junior Therapy?

מוזמנים לשתף:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
על מנת שנוכל לסייע לכם ההורים, למצוא את הפיזיותרפיסט/ית שהכי מתאימים עבור הילד/ה שלכם, כל שעליכם לעשות הוא להתקשר אלינו לטלפון שמספרו 077-9966220, לספר לנו על הילד/ה ומדוע הם הופנו לקבלת טיפולי פיזיותרפיה, ואנו נמצא את המטפל המתאים ביותר לטפל בילד/ה שלכם.