ריפוי בעיסוק לילדים בבית

טיפולי ריפוי בעיסוק לילדים בבית מיועדים לילדים אשר זקוקים לטיפול ומעוניינים לקבל אותו בהקדם, ללא המתנה, על ידי מרפאה בעיסוק מוסמכת בעלת הכשרה וניסיון מתאימים. ריפוי בעיסוק לילדים בבית מגדיל את היכולת שלכם ההורים לבחור את המרפאה בעיסוק באופן המדויק ביותר עובר ילדכם, כמו גם את סביבת הטיפול הנוחה ביותר. 

היתרון שלנו ב-Junior Therapy הוא שכל הטיפולים מתבצעים אצלכם בבית, על מנת שתוכלו להמשיך בשגרת החיים במקביל לטיפול בילדכם, בצורה הנוחה והיעילה ביותר שניתן. 

Junior Therapy מעניקים טיפולי ריפוי בעיסוק לילדים בבית בפריסה ארצית. לבירור לגבי מרפא.ה בעיסוק באזור מגוריכם התקשרו אלינו לטלפון שמספרו 077-9966220 ואנו נמליץ לכם על מרפא.ה בעיסוק המתאימה ביותר עבור ילדכם.

ריפוי בעיסוק לילדים בבית - טיפול בסביבה הטבעית של הילד

טיפול בילד בביתו, בסביבה בה הוא חי ומרגיש הכי נוח, מאפשרת לנו המטפלות לבחון אותו בצורה הכי נאמנה למציאות. מטרת הטיפול בריפוי בעיסוק, בכל תחום היא הגברת ההשתתפות של הילד בפעילויות יומיומיות ושיפור התפקוד העצמאי שלו. לכן, טיפול בבית מאפשר לנו למצוא ולהתאים את הפתרונות והאסטרטגיות לשיפור התפקוד בצורה היעילה והמהירה ביותר. כמובן, שאתם ההורים יכולים למצוא יתרונות נוספים לעובדה שהטיפול מתבצע בבית, למשל, החסכון בהסעת הילד לטיפול מבחינת זמן ועלות.

ריפוי בעיסוק לילדים בבית במגוון תחומים:

  • ריפוי בעיסוק לגיל הרךריפוי בעיסוק לגיל הרך מתרכז בקשיים שילדים מתמודדים עמם מגיל 0 עד 3 שנים, במגוון תחומים: בתחום החברתי, בתחום הקוגניטיבי, בתחום המוטורי ועוד. 
  • ויסות חושי אצל ילדיםבשנים האחרונות ישנה עליה במודעות לתופעה, עובדה המקלה על זיהוי מוקדם של הבעיה וקבלת אבחונים וטיפולים מתאימים. ככל שיותר דברים "מפריעים" לילד, ככה קשה לו יותר להשתלב בפעילויות הנדרשות ממנו ובמסגרות בהן הוא נמצא.
  • קשיי כתיבה איתור אבחון ודרכי טיפול– ילדים רבים בגילאי הגן ובית הספר חווים קשיים בכתיבה ומופנים לטיפול ריפוי בעיסוק לשם אבחון וטיפול.
  • טיפול לאחר שבר ביד לילדים– טיפול בריפוי בעיסוק מסייע בהחזרת התפקוד ליד במלואו לאחר שבר, בפרט לאחר כאשר מדובר בשבר מורכב.
  • שיפור מיומנויות חברתיות לילדים כולנו רוצים לראות את הילדים שלנו משתלבים ומרגישים שייכים. יש ילדים שמתקשים בכך. הם לא מצליחים לפרש נכון סיטואציות חברתיות, מגיבים בצורה לא מותאמת, ולכן מתקשים להשתלב.
  • קשיי התארגנות – לילדים הסובלים מהתופעה ישנו קושי רב בהתארגנות ועמידה בזמנים. אחת מדרכי הטיפול היא אימון לרכישת אסטרטגיות להתארגנות יעילה תוך שמירה על קצב ורצף מותאמים).
  • שיפור מיומנויות מוטוריקה עדינה – אם ילדכם מתקשה בפעילויות של מוטוריקה עדינה כגון ציור או גזירה, ייתכן שהבעיה היא בידיים ובאצבעות חלשות שאותן צריך לחזק. ידיים חזקות יאפשרו לילדים לשלוט על כלי הכתיבה או על המספריים, ויסייעו לתחושת הצלחה ויכולת ביצוע טובה.

מיהן המרפאות בעיסוק של Junior Therapy?

בעבודה וטיפול בילדים יש חשיבות לניסיון ולהכשרה של המטפלת. כל המרפאות בעיסוק אשר עובדות ב-Junior Therapy החלו את דרכן המקצועית במערכת הציבורית, עבדו ולמדו ממטפלות וותיקות מהן, רובן ככולן עברו הכשרות והשתלמויות נוספות להעמקת הידע בגישות טיפול שונות ומגוונות, ורכשו ניסיון קליני בעבודה עם ילידם והוריהם על מנת לשפר את מקצועיותן. 

מוזמנים לשתף:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
על מנת שנוכל לסייע לכם ההורים, למצוא את המרפאה בעיסוק שהכי מתאימה עבור הילד/ה שלכם, כל שעליכם לעשות הוא להתקשר ל- Junior Therapy, שיקום פרטי לילדים, בטלפון שמספרו 077-9966220, לספר לנו על הילד/ה ומדוע הם הופנו לקבלת טיפול בריפוי בעיסוק, ואנו נמצא את המרפאה בעיסוק המתאימה ביותר לטפל בילד/ה שלכם.