קלינאית תקשורת לילדים בחיפה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

הילד שלכם כבר בן שנתיים ואינו מדבר? הילדה שלכם מגמגמת וזה מונע ממנה להיפגש עם חברות אחרי בית ספר? הילד שלכם אובחן על הרצף האוטיסטי? אלו הן רק חלק מהסיבות שיובילו אתכם ההורים לפנות לייעוץ ולאבחון אצל קלינאית תקשורת לילדים בחיפה. 

התחלת תהליך של אבחון וטיפול אצל קלינאית תקשורת לילדים חיוני ויעיל בגיל צעיר וסמוך ככל שניתן לרגע שבו עלה החשש או הגיעה האבחנה. אנחנו בJunior Therapy כאן בשבילכם. אנחנו נעזור לכם למצוא קלינאית תקשורת מומלצת עם ההכשרה הנדרשת על מנת לטפל בילדכם ולסייע לו לגבור על הקשיים עימם הוא מתמודד

מחפשים קלינאית תקשורת לילדים בחיפה והסביבה? התקשרו אלינו למספר 077-9966220 או השאירו את הפרטים שלכם בטופס בתחתי הדף ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי.

קלינאית תקשורת לילדים בחיפה - Junior Therapy, מספקים שירותי שיקום באופן פרטי לילדים ופעוטות

מה תפקידה של קלינאית תקשורת לילדים?

קלינאית תקשורת לילדים הינו טיפול שיקומי שמיועד לילדים אשר מתקשים בשפה, בדיבור או בבליעה מגורמים מולדים-התפתחותיים או נרכשים. פגיעה מולדת או התפתחותית יכולה להיות ספציפית ממוקדת למשל קושי בהגייה בעקבות דחיקת לשון או גמגום, או כחלק מתסמונת כוללת, למשל אוטיזם או שיתוק מוחין. פגיעה נרכשת בדרך מתחוללת בעקבות טראומות, או תאונות הכוללות חבלה במערכת העצבים המרכזית.

קלינאית תקשורת פרטית במגוון תחומי טיפול:

אצלנו ב-Junior Therapy תוכלו למצוא קלינאיות תקשורת אשר מתמחות במגוון רחב של תחומי טיפול: 

  • עיכוב שפתי אצל ילדים– כל מצב שבו הילד/ה אינם מדברים באופן שבו מצופה מילדים בני גילם יכול להיחשב כעיכוב שפתי. בין אם מדובר באוצר מילים ירוד או בקושי בהיגוי מילים/אותיות מסוימות, אבחון אצל קלינאית תקשורת יכול לסייע לילד להתגבר על הקשיים וללמוד לדבר בצורה נכונה יותר.
  • גמגום אצל ילדים– גמגום יכולה להיות מתופעה זמנית חולפת ועד לתופעה כרונית לכל החיים. בכל מצב, במידה והגמגום מפריע לילד/ה מומלץ לפנות לייעוץ אצל קלינאית תקשורת. 
  • ילדים על הרצף האוטיסטי– אבחון וטיפול בלקויות תקשורת מילולית וא-מילולית בקרב ילדים על הספקטרום במטרה לסייע לילד להשיג תקשורת מיטבית בהתאם ליכולתיו.

עדיין מתלבטים מה בדיוק הילד/ה שלכם צריכים? בדיוק בשביל זה, Junior Therapy מספקים שירותי שיקום פרטיים לילדים, הקימו מערך טלפוני של מטפלים מוסמכים שיעניק לכם ייעוץ ללא עלות או התחייבות ויענה לכם על שאלות. פשוט מתקשרים לטלפון שמספרו 077-9966220 או משאירים את הפרטים שלכם כאן ואחד מהם יחזור אליכם בהקדם. Junior Therapy מתמחים במגוון רחב של טיפולים כגון: ריפוי בעיסוק לילדים, פיזיותרפיה לילדים, טיפול בויסות חושי, טיפול בשיתוק מוחין, טיפול לאחר שבר בילדים ועוד.