פיזיותרפיה לילדים ברעננה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

לא מעט ילדות וילדים סובלים מבעיות שונות בתפקודים המוטוריים בגילאים צעירים. בעיות אלו עלולות לנבוע מסיבות שונות, החל מתאונה או פציעה שעבר הילד וכלה במחלות התפתחותיות או בבעיות במערכות אחרות בגוף המביאות בתורן גם לפגיעה בפיתוח תקין של כישורים מוטוריים. התחום של פיזיותרפיה לילדים הוא כיום עשיר ומפותח, ומציע שלל כלים המסייעים להחזיר אינספור ילדים למסלול של התפתחות תקינה, ושגרת חיים בריאה.

פיזיותרפיה לילדים ברעננה - Junior Therapy, שירותי שיקום פרטיים לילדים ופעוטות

מה כוללים טיפולי פיזיותרפיה לילדים ועבור מי הם מתאימים?

התרגילים הספציפיים הנכללים בטיפול פיזיותרפיה לילדים משתנים ונקבעים על פי מצבו הפרטיקולרי של אותו ילד, כמו גם קצב ההתפתחות וההתקדמות שלו בטיפול. באופן כללי, ניתן לאפיין ולומר כי טיפולי פיזיותרפיה לילדים מורכבים לרוב מהתנסויות מוטוריות מודרכות מסוימות, המסייעות לשפר ולתרגל כישורים מוטוריים בהם קיימות כרגע בעיות או עיכובים בהתפתחות.

הרכב הטיפול עצמו קשור כמובן גם לסוג הפיזיותרפיה לילדים בה מדובר, הנקבע על פי הבעיות מהן סובל הילד. לדוגמה, עבור ילדים עם בעיות במערכת הנשימה מותאם טיפול של פיזיותרפיה נשימתית לילדים, במקרה של פציעות או מומים מולדים ייתכן וסוג הטיפול המתאים הוא פיזיותרפיה שיקומית לילדים, במקרה של עקמת ובעיות ביציבה קיים טיפול פיזיותרפיסטי ייעודי וכו'.

החשיבות הרבה של טיפול פרטי בבית הילד

סביבת הטיפול האידיאלית במרבית המקרים בהם נדרשת פיזיותרפיה לילדים היא סביבתו הטבעית והמוכרת ביותר של הילד – הבית. שם ניתן לעבוד עם הילד בשקט ובנוחות, והמטפל/ת יכולים ללמוד להכיר את הילד בצורה הטובה ביותר, מה שכמובן יאפשר להם לסייע לו בהתקדמותו ביתר אפקטיביות.

Junior Therapy מעניקים שירותי שיקום ביתי פרטי לילדים ופעוטות אצלינו תמצאו מגוון רחב של טיפולי ריפוי בעיסוק לילדים, פיזיותרפיה לילדים וקלינאית תקשורת לילדים.

מדובר בשירות מקצועי, יעיל ומהיר – ניתן לקבוע תור לטיפול פיזיותרפיה לילדים באופן פרטי ברעננה והסביבה (ובפריסה ארצית רחבה) בהתראה קצרה ובתוך כמה ימים כבר להיפגש לאבחון, ייעוץ וקביעת תכנית טיפולים.

בעיות בתפקודים המוטוריים, מהסוג הרלבנטי עבור פיזיותרפיה לילדים, מביאות פעמים רבות להימנעות מהשתתפות בפעילויות חברתיות הכוללות פעילויות שונות עם ילדים אחרים. הימנעות זו עלולה לגרור בתורה סדרה נוספת ובלתי רצויה של בעיות ועיכובים בהתפתחות. לכן, חשוב לטפל במצב זה בצורה כמה שיותר אפקטיבית, וכמה שיותר מוקדם.

ייעוץ וקביעת תכנית טיפולי פיזיותרפיה לילדים פרטי ברעננה והסביבה

במידה והילד/ה שלכם סובלים מבעיות עבורן טיפול פיזיותרפיה עשוי להתאים (כמו גם במקרה ואינכם בטוחים בדיוק מהו הטיפול המתאים) – אנא צרו קשר עם Junior Therapy שיקום ביתי פרטי לילדים ופעוטות בהקדם לקבלת ייעוץ מקצועי. אנו נערוך פגישה אתכם ועם הילד/ה, נשאל שאלות, נבצע בדיקות ונאבחן את המצב. בהתאם לכך ניתן לקבוע תכנית טיפולים ולהתחיל בפגישות בביתכם, בסביבה המוכרת, הנוחה והתומכת ביותר עבור הילד.

אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר טלפוני בטלפון מספר: 077-9966220 או השאירו פרטים בטבלה מטה ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם