פיזיותרפיה לילדים בפתח תקווה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

ילדים רבים בטווח גילאים רחב זקוקים לטיפולי פיזיותרפיה מקצועיים וייעודיים עבור בעיות/מצבים מסוימים. הן במקרה של תאונה או ניתוח שעבר/ה הילד/ה (אז עשויה להתאים פיזיותרפיה שיקומית לילדים) והן במקרה של בעיות מולדות וקשיים בפיתוח כישורים מסוימים, התאמת טיפול פיזיותרפיה ייעודי מסייעת משמעותית במקרים רבים ומאפשרת להחזיר את הילד לשגרה ולמסלול התפתחות תקני.

פיזיותרפיה לילדים בפתח תקווה - Junior Therapy, שירותי שיקום פרטיים לילדים ופעוטות

מתי נדרשים ורצויים טיפולי פיזיותרפיה לילדים?

פיזיותרפיה לילדים נחשבת לשיטת טיפול יעילה ומועילה בקשת רחבה של מקרים ומצבים. כמובן שבמקרה בו הילד עבר ניתוח מסוים או חס וחלילה תאונה ופציעה, פיזיותרפיה שיקומית לילדים יכולה לסייע לו להתאושש מהר וטוב יותר, ולחזור במהרה לשגרה ולמצב התפקודי והבריאותי המקורי. אך גם במקרה של ילדים הסובלים ממחלות שונות, פיזיותרפיה עשויה להוות את הטיפול היעיל והמתבקש ביותר. לדוגמה, עבור ילדים הסובלים מאסתמה ומבעיות נשימתיות, פיזיותרפיה נשימתית לילדים מסייעת פעמים רבות להקל משמעותית על חומרת המצב. במקרה של עקמת ילדים ו/או בעיות ביציבה קיימת פיזיותרפיה ייעודית למצבים אלו, כמו גם פיזיותרפיה לילדים עם אוטיזם.

כלומר, מדובר בתחום טיפול בו ניתן למצוא התמחויות רבות ושונות, המספקות את המענה המקצועי המעמיק והמדויק ביותר עבור קשת רחבה של מצבים ובעיות.

פיזיותרפיה לילדים בפתח תקווה בבית הילד – מקסימום נוחות וביטחון

קיימים אתגרים משמעותיים שונים במרבית המקרים בהם הילד/ה זקוקים לטיפולים, בפרט טיפולי פיזיותרפיה. כמובן שכאשר מדובר במחלות קשות יחסית או בהגבלה בתנועה של הילד (למשל אחרי ניתוח או בעקבות שבר), הגעה למרפאה לצורך טיפולי פיזיותרפיה עלולה להיות מאתגרת ורק להוסיף קושי. כך כמובן גם במקרה של מחלות שונות או בעיות בהתפתחות התקינה. אלמנט משמעותי נוסף הוא הביטחון העצמי של הילד/ה, אשר פעמים רבות פגוע ובעייתי כאשר מדובר בילדים הסובלים מבעיות בריאותיות שונות.

מסיבות אלו (וכמה נוספות…) אנו Junior Therapy, שיקום ביתי פרטי לילדים ופעוטות, מציעים טיפולי פיזיותרפיה פרטיים לילדים, הנערכים בנוחות ובביטחון של הבית שלהם. הטיפולים נקבעים בזמן הנוח ביותר למשפחה ולילד/ה, ונחשבים לאפקטיביים ביותר בדיוק בגלל הסביבה הביתית התומכת, בה הילד/ה מרגישים הכי נוח בעולם.  

אבחון וייעוץ מקצועי – צרו קשר לקבלת פרטים

במידה ואתם חושדים כי הילד/ה שלכם זקוקים לטיפולי פיזיותרפיה פרטיים לילדים בפתח תקווה, טיפולי פיזיותרפיה לילדים בתל אביב, טיפולי פיזיותרפיה לילדים בירושלים או טיפולי פיזיותרפיה לילדים בחיפה, אנא צרו קשר עם Junior Therapy, שיקום ביתי פרטי לילדים ופעוטות, בהקדם לקבלת ייעוץ מקצועי. במידת הצורך נתאם אתכם פגישת ייעוץ ואבחון, אחריה נוכל להבין טוב יותר את המצב ולהתאים לילד/ה שלכם את תכנית הטיפולים המתאימה והטובה ביותר עבורם, בנוחיות ובביטחון של הבית שלהם, כמובן. הרווחה שלהם היא האינטרס הראשון שלכם ושלנו גם יחד.

תוכלו ליצור עמנו קשר טלפוני בטלפון מספר: 077-9966220 או להשאיר פרטים בטבלה מטה ונציג מטעמינו יחזור אליכם בהקדם.