פיזיותרפיה לילדים בנתניה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

טיפולי פיזיותרפיה לילדים הנערכים בסביבה הטבעית הם היעילים ביותר מבחינת התקדמות הילד, מאחר והם נערכים בסביבה המוכרת, הנעימה והשקטה ביותר מבחינתם בכל הנוגע לגירויים חיצוניים. אנו מציעים טיפולי פיזיותרפיה לילדים בנתניה, פיזיותרפיה לילדים בירושלים, פיזיותרפיה לילדים בחיפה ומקומות רבים נוספים בארץ ובפריסה ארצית רחבה, מכיוון שמדובר בפתרון הטוב ביותר עבור הילד וההורים גם יחד. טיפולים אלו מסייעים לילדים הזקוקים לכך לשפר את יכולותיהם המוטוריות והגופניות, לצבור ביטחון עצמי רב יותר ולהשתלב בהצלחה במסגרות השונות בחייהם.

פיזיותרפיה לילדים בנתניה - Junior Therapy, שירותי שיקום פרטיים לילדים ופעוטות

פיזיותרפיסט ילדים מומחה המגיע עד אליכם הביתה – כל היתרונות

קיימים יתרונות מהותיים ביותר לטיפולים הנערכים בבית הילד. בתור התחלה, מדובר בסביבה מוכרת ונעימה בה הילד מרגיש בטוח וניתן למקד אותו ביתר קלות בטיפול, מכיוון שניתן לשלוט בצורה טובה יחסית על הגירויים החיצוניים אליהם הוא נחשף בזמן המפגש.

יתרון משמעותי נוסף כרוך בלוחות הזמנים ובבירוקרטיה – בעוד בקופות החולים השונות תור לפיזיותרפיה ילדים בנתניה ובמרבית אזורי הארץ עלול לקחת כמה חודשים טובים (ואז להיערך בסביבה יחסית רועשת וצפופה), אנו ב-Junior Therapy שיקום ביתי פרטי לילדים ופעוטות: טיפולי ריפוי בעיסוק לילדים, פיזיותרפיה לילדים וקלינאית תקשורת לילדים, מציעים טיפול עד הבית באופן כמעט מידי, ללא צורך בהמתנה ובתורים ארוכים.

מעבר לכך, הסביבה הביתית מאפשרת תצפית אובייקטיבית יחסית של מצב הילד והתקדמותו, ומהווה גם מקום אידיאלי עבור ההורים להתמקד וללמוד את התרגילים ואת האופן בו הם יכולים וצריכים לעבור עם הילד על בסיס יומיומי, גם (ובעיקר) בימים בהם לא מתקיים טיפול.

כיצד נדע האם הילד זקוק לטיפול פיזיותרפיה לילדים?

טיפולי פיזיותרפיה לילדים נדרשים בעיקר במצבים מסוימים בהם מתגלים קשיים בהתפתחות התקינה של הילד (למשל, מבחינת פיתוח יכולות מוטוריות), כמו גם כאשר הילד סובל ממצב בריאותי זה או אחר אשר משבש את התפתחותו וחייו התקינים. אלו עשויים להיות קשיים נשימתיים המתפתחים בעקבות אסטמה, בעיות בתנועה בעקבות שבר או טראומה גופנית מסוימת או מקרים של התפתחות איטית מהממוצע, ביטחון עצמי נמוך אשר מביא לרגרסיה או האטה בהתפתחות התקשורתית והחברתית התקינה וכיוצ"ב.

כמובן שנדרש אבחון מקצועי על מנת לקבוע את הצורך של הילד, ולהתאים עבורו טיפול מתאים ונכון.

השלב הראשון בהתאמת טיפול צריך להיות ביצוע של אבחון מעמיק והערכה מפורטת, בעקבותיהם ניתן יהיה לקבוע את תכנית הטיפולים הטובה והמתאימה ביותר. לאחר שנערוך אבחון מפורט, מטפל/ת מקצועיים ומנוסים מטעמנו יגיעו אליכם עד הבית, בכל מקום בארץ בו אתם מתגוררים, ויעניקו לקטן/ה שלכם את הטיפול הטוב והמסור ביותר, זה המגיע להם.

במידה ואתם מעוניינים להבין האם הילד/ה שלכם סובלים מעיכובים או בעיות בהתפתחות התקינה, צרו קשר עם Junior Therapy שיקום ביתי פרטי לילדים ופעוטות, הכולל, טיפולי ריפוי בעיסוק לילדים, פיזיותרפיה לילדים וקלינאית תקשורת לילדים. לקבלת ייעוץ מקצועי צרו עמנו קשר טלפוני בטלפון מספר: 077-9966220 או השאירו פרטים בטבלה מטה ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם.