פיזיותרפיה לילדים במודיעין

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

מצבים שונים מצריכים פנייה לטיפולי פיזיותרפיה לילדים. כל חשש או מצב מאובחן שמתבטא בעיכוב התפתחותי בתחום המוטורי, קשיי נשימה על רקע אסטמה או מחלה ריאתית כרונית, ובעיות יציבה כגון עקמת בילדים, מומלץ להיעזר בפיזיותרפיה שיקומית לילדים.

פיזיותרפיה לילדים במודיעין - Junior Therapy, שירותי שיקום פרטיים לילדים ופעוטות

פיזיותרפיה נשימתית לילדים

בתרגולי פיזיותרפיה נשימתית לילדים משתמשים בתרגילים וטכניקות שונות אשר מסייעים לילדים עם קשיי נשימה כמו אסטמה למשל, לנשום יותר בקלות. גם במקרים של דלקת ריאות המקשה על הנשימה בצורה חריפה, פיזיותרפיה נשימתית יכולה להקל משמעותית על יכולת הילד לנשום בצורה תקינה. רוב התרגול כולל שימוש בטכניקות הנקראות "טכניקות ידניות" כמו הקשה על בית החזה, יצירת מצב של רטט בגוף וכד' וזאת על מנת לסייע לנקות את הכיח (ליחה) והריר אשר מצטברים בדרכי הנשימה. בנוסף, הפיזיותרפיסט\ית יתנו להורי הילד תרגולים פשוטים אשר יוכלו לבצע עם ילדיהם בין טיפול לטיפול או בסוף הטיפול להמשך טיפול עצמאי.
אנו בJunior Therapy  מבצעים גם בדיקה ביו-מכאנית על מנת לאבחן את שורש הבעיה ולטפל גם בה, כיוון שאנו רואים בכך חשיבות גבוהה ביותר, מעבר לטיפול בתסמינים.

אנו מציעים גם פיזיותרפיה נשימתית לתינוקות ופיזיותרפיה נשימתית לילדים הלוקים בסיסטיק פיברוזיס.

פיזיותרפיה לטיפול בעקמת

עקמת ילדים היא מצב בו בנוסף להטיה הטבעית של עמוד השדרה, לעמוד השדרה של הילד ישנה סטייה סיבובית בחוליות. עקמת גורמת לשרירים להתאמץ הרבה יותר באופן קבוע כיוון שהיציבה נפגעת, וזה גורם לכאבי גב, בעיות ביציבה, מראה חיצוני שונה מהרגיל וליקויים בתפקוד. אם גובה הכתפיים של ילדכם אינו זהה, הראש שלו נוטה לצד אחד, גובה השכמות אינו זהה, הבליטה של השכמות אינה זהה, קו המותן אינו מאוזן או שהאגן שלו נוטה לאחד הצדדים, סיכוי סביר מאוד שיש לו עקמת. אנו ממליצים לטפל בכך באמצעות קבלת הפנייה מאיתנו לפיזיותרפיסט מומחה לילדים שיאבחן את המצב ואת יציבת הילד ויטפל במקרה באמצעות שיטה הנקראת שיטת שרוט (schroth) לטיפול בעקמת ילדים.

טיפול פרטי בנוחות בית המטופל

לא משנה מאיזו סיבה ילדכם צריך טיפולי פיזיותרפיה, אנו מאמינים כי השיטה בה אנו עובדים, לפיה אנו מגיעים עד בית המטופל ומבצעים את הטיפולים בנוכחות ההורים, היא השיטה הטובה ביותר, כיוון שכך הילד מרגיש בנוח בסביבתו הטבעית והמוכרת. הטיפולים הם טיפולים פרטיים אשר לא יצריכו מכם מאמץ כמו מילוי טפסים מיותרים, המתנה ברשימות המתנה ואפילו הפנייה למטפל שיסתבר להיות לא אידיאלי לילדכם. אנו מעוניינים לחסוך מכם את כל הנ"ל ולהציע לכם טיפולי פיזיותרפיה פרטיים בבית הלקוח, אצלנו בJunior Therapy.

גרים במודיעין – מכבים – רעות והסביבה? ילדכם סובל מבעיות אשר מצריכות פיזיותרפיה? אנו כאן להילחם יחד איתכם בסבל ולשקם את ילדכם בצורה המיטבית. אבחון מוקדם של לקויות מוטוריות יכולות לשנות חיים. לכל שאלה, אל תהססו להתקשר למספר הטלפון 077-9966220 ואנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל דבר ועניין.