פיזיותרפיה לילדים בירושלים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

טיפולי פיזיותרפיה לילדים בירושלים נועדו להעניק לילד/ה את הביטחון העצמי והיכולות המוטוריות והגופניות הנדרשות על מנת להשתלב במסגרות השונות בחייהם, בבית, בגן ובבית הספר, בצורה מיטבית, בדגש על תנועה, בטיחות ועצמאות מרבית.

מחפשים פיזיותרפיסט/ית פרטית בירושלים? הגעתם למקום הנכון. התקשרו אלינו לטלפון שמספרו 077-9966220 ואנו נשמח להפנות אתכם לאחד מהמטפלים המומלצים שלנו. כל הפיזיותרפיסטים של Junior Therapy הם בעלי רישיון, הסמכה, הכשרה וניסיון הנדרשים לטיפול בילדים במגוון רחב של תחומים, כמפורט בהמשך.

פיזיותרפיה לילדים בירושלים - Junior Therapy, שירותי שיקום פרטיים לילדים ופעוטות

פיזיותרפיה לילדים בירושלים בידי פיזיותרפיסטים מומחים

צוות הפיזיותרפיסטים/ות של Junior Therapy מתמחה במגוון רחב של תחומים, ההתמחות מתבססת על הכשרה ייעודית בכל תחום וניסיון קליני של שנים:

  • פיזיותרפיה התפתחותית לתינוקות וילדים הסובלים מקשיים בתחום המוטורי, שיווי משקל, יציבה, מתקשים בהשגת אבני דרך בהתפתחות התקינה ועוד.
  • פיזיותרפיה נשימתית, לילדים עם מצוקה נשימתית.
  • פיזיותרפיה לילדים על הרצף (ASD).
  • פיזיותרפיה שיקומית לילדים- שיקום נוירולוגי, נוירו-אונוקולוגי ושיקום אורטופדי בפגיעות נרכשות וטראומות.
  • פיזיותרפיה לאחר שבר, חזרה לתפקוד מלא לאחר החלמה משבר והורדת הגבס, בעיקר בשברים מורכבים.
  • פיזיותרפיה שרוט וטיפול בעקמת ובעיות יציבה.

ההבדל בין טיפול בבית לבין טיפול בקליניקה?

בעקבות תורי המתנה ארוכים בקופות החולים הורים רבים בוחרים לפנות לטיפול במסגרת פרטית. טיפולים פרטיים לילידם ניתנים במסגרת קליניקה או טיפול בבית המטופל- הילד. ההבדל בין טיפול בקליניקה לבין טיפול בבית נובע מעצם הסביבה הטיפולית הפיזית בה מתקיים הטיפול.

מחקרים מוכיחים כי טיפול בסביבה הטבעית מפחית חרדה בקרב הילד/ה (ובקרב ההורים), בכך מאפשרים אבחון ותצפית אפקטיביים יותר על התפקוד של הילד, מעצם היותו קרוב יותר למציאות היומיומית, ומאפשרים תרגול ולמידה מוטורית טובה יותר בקרב הילד וההורים, אשר נדרשים להמשיך ולתרגל גם מעבר לזמן הטיפול.

טיפול פרטי ללא המתנה אצלכם בבית

אנחנו ב-Junior Therapy מתמחים בשיקום וטיפולי בית לילדים ומספקים מענה בפריסה ארצית עבור מגוון תחומי טיפול. אצלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של פיזיותרפיסטים ופיזיותרפיסטיות לילדים בעלי ניסיון והכשרה, אשר מקצועיותם אינם מתפשרת, עם זמינות וגמישות גבוהה, שתאפשר לכם להעניק לילדכם את הטיפול לו הוא זקוק, ללא צורך בהמתנה.

התחלת הטיפול בסמוך לקבלת האבחנה מאפשר להשיג תוצאות טובות יותר, מהר יותר. כל קושי מוטורי, גם אם הוא מינורי עשוי להשפיע על מגוון תחומי החיים של הילד, בפרט על הביטחון העצמי וההשתלבות החברתית שלו, לכן מומלץ להתחיל טיפול בהקדם האפשרי.

הילד שלכם זקוק לפיזיותרפיה? קיבלתם הפניה מהרופא ובקופה אין תור זמין? התקשרו אלינו לטלפון 077-9966220 ואנו נמצא עבורכם מטפל מתאים בהקדם האפשרי. לקבלת מידע נוסף ולהתייעצות טלפונית עם מטפל מוסמך, הנכם מוזמנים להשאיר את הפרטים שלכם כאן למטה ואנו נחזור אליכם בהקדם עם כל הפרטים.