פיזיותרפיה לילדים פרטי דרום

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

טיפולי פיזיותרפיה לילדים נועדו לסייע להם להשתקם מפציעות או ניתוחים, כמו גם להתמודד עם מחלות שונות וההשלכות של מחלות אלו על תפקודים מוטוריים, על מערכת הנשימה ועוד. טיפול הנערך בסביבה הביתית של הילד ועל ידי מטפל/ת מקצועיים ומנוסים בעבודה עם ילדים יכול לסייע משמעותית במקרים רבים ולאפשר לילד/ה לחזור לתפקוד תקין כמה שיותר מהר.

המטפלים והמטפלות של Junior Therapy מוסמכים ובעלי רישיון מטעם משרד הבריאות, כולם נבחרו בקפידה בהתאם להכשרה והניסיון הקליני שצברו בשנות עבודתם במסגרות שונות ומתמחים בשיקום וטיפול בילדים בכל הגילאים, במגוון רחב של אבחנות ומצבים רפואיים הדורשים טיפול.

פיזיותרפיה לילדים פרטי דרום - Junior Therapy, שירותי שיקום פרטיים לילדים ופעוטות

מתי מומלץ לנסות פיזיותרפיה פרטית לילדים?

כמובן שהתאמת טיפול לילד הסובל ממחלה, פציעה או כל מצב אחר המצריך טיפול, חייבת להיעשות בהתייעצות עם הרופאים המטפלים. אך בתור הורים חשוב להבין את המצבים הרבים והשונים עבורם פיזיותרפיה לילדים עשויה להיות רלבנטית –

פיזיותרפיה לילדים רלבנטית עבור ילדים המשתקמים מניתוח או מפציעה בעקבות תאונה, ילדים הסובלים מקשיים נשימתיים שונים, ילדים הנמצאים על הרצף האוטיסטי, ילדים המתאוששים משבר באחת מעצמות הגוף ובאופן כללי ילדים המתאוששים מטראומה זו או אחרת, בין אם מדובר בשיקום אורטופדי או שיקום נוירולוגי לילדים. במידה והילד/ה שלכם נמצאים באחד מהמצבים הללו, פיזיותרפיה לילדים יכולה פעמים רבות לסייע משמעותית.

מדוע עדיפים טיפולי פיזיותרפיה פרטיים?

טיפולי פיזיותרפיה פרטיים לילדים בביתם בדרום (או בכל אזור אחר בארץ) הנערכים בבית המטופל במקום בקליניקה, מתאפיינים בכמה יתרונות משמעותיים ביותר.

בתור התחלה – מדובר בסביבה הביתית של הילד, בה הוא מרגיש בנוח והכי בטוח בעולם. להרגשות הללו תפקיד משמעותי בתהליך ההחלמה וההתאוששות, והן משחקות חלק של ממש בטיפול כולו. אם אנחנו רוצים להעניק לילדים את התנאים הטובים ביותר להצלחת הטיפול, פגישות ביתיות הן לרוב הדרך לעשות זאת.

בנוסף, במקרים רבים בהם ילדים סובלים מבעיות שונות המצריכות טיפולי פיזיותרפיה, התניידות אינה דבר טריוויאלי או פשוט עבורם ועבור הוריהם. במקום שיצטרכו לעבור מסע מפרך בכל פעם שהם באים לקבל טיפול (להגיע אל האוטו וממנו, להעביר את הנסיעה ואת הפקקים, להמתין בתור בקליניקה וכיוצ"ב) המטפל/ת מגיעים עד אליהם לבית ולחדר בו הם מרגישים בנוח, ועובדים איתם שם בסביבתם הביתית. אין המתנה ותורים ואין בזבוז של זמן יקר עבור ההורים.

צרו עימנו קשר להתאמת הטיפול הטוב ביותר עבור הילדים שלכם

במידה והילד/ה שלכם סובלים מבעיה מסוימת עבורם פיזיותרפיה עשויה לסייע (או במידה ואתם אפילו רק חושדים בכך), אתם מוזמנים בחום ליצור קשר עם Junior Therapy שיקום ביתי פרטי לילדים ופעוטות, להתייעצות מקצועית ראשונית. נשמח לענות על שאלותיכם ולתאם פגישה אבחון וייעוץ מעמיקה יותר.

כאשר הילד/ה סובלים מבעיות אלו או אחרות, הרבה פעמים קשה להורים להישאר אופטימיים ולשמור על קור רוח. תנו לנו צ'אנס לעזור לכם, ותגלו כי במקרים רבים המצב יכול להשתפר משמעותית כאשר מוצאים את הטיפול הנכון.       

לקבלת ייעוץ מקצועי צרו עמנו קשר טלפוני בטלפון מספר: 077-9966220 או השאירו פרטים בטבלה מטה ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם.