פיזיותרפיה ילדים בכפר סבא

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

במהלך השנים הראשונות לחיים מפתחים תינוקות את הכישורים והיכולות המוטוריות הבסיסיות, המשמשות קרקע לפיתוח יכולות מתקדמות יותר ולהתפתחות תקינה. במקרים רבים ומסיבות שונות עלולים לחול עיכובים בהתפתחות התקינה, וברבים מן המקרים הללו ניתן לסייע לילד באמצעות טיפולי פיזיותרפיה לילדים. Junior Therapy מציעים (וממליצים על) טיפולי פיזיותרפיה לילדים הנערכים בביתם שלהם. כך, בסביבה הנוחה, הנעימה והנקייה ביותר מהפרעות עבורם ניתן להגיע להתקדמות הטובה והמהירה ביותר ולהשיבם אל מסלול התפתחות תקני.

פיזיותרפיה ילדים בכפר סבא - Junior Therapy, שירותי שיקום פרטיים לילדים ופעוטות

מתי נדרשת פיזיותרפיה לילדים?

כהורים, כיצד נוכל לזהות ולדעת מתי נדרשים טיפולי פיזיותרפיה ילדים עבור הקטנים שלנו? ובכן, זה תלוי כמובן בקצב ההתפתחות התקני, ובאירועים/מצבים שונים העוברים על הילד אשר עשויים לגרום לצורך בסיוע. למשל – כאשר הילד/ה סובלים מהגבלה תנועתית מסוג מסוים (בין אם בעקבות פציעה או בעיה פיזיולוגית ובין אם ללא סיבה מובהקת וברורה לעין), במקרה של קושי בייצוב ובשמירה על שיווי משקל, קשיים נשימתיים ועוד. כמובן תמיד חשוב להיות עם הקטנים במעקב אצל רופא, ולפנות לקבלת ייעוץ מקצועי במידה ומתעורר חשש. לאחר יצירת קשר עם פיזיותרפיס/טית המתמחים בפיזיותרפיה לילדים, השלב הבא צריך להיות אבחון והערכה של מצב הילד. בהתאם לאבחון מפורט זה יוכלו המטפל/ת וההורים לקבוע יחד יעדים ומטרות, ובהתאם להם לקבוע את אופי הטיפול ומאפייניו.

מה כולל טיפול פיזיותרפיה לילדים?

אצלינו ב-Junior Therapy טיפולי פיזיותרפיה לילדים בכפר סבא, טיפול פיזיותרפיה לילדים בתל אביב או כל מקום אחר, נערכים באופן פרטי בבית הילד. המטפל עורך אבחון והערכה מפורטים של מצב הילד, ובהתאם לכך נקבעת תכנית טיפולים (והערכה של משך התוכנית הצפוי, סוג התרגילים וכו'). הטיפולים עצמם נמשכים בדרך כלל כארבעים וחמש דקות, וכוללים פעילויות והתנסויות שונות של הילד בליווי המטפל וההורים גם יחד. הרעיון הוא כי ההורים ילמדו כיצד לעבוד עם הילד, על מנת שיוכלו לעשות זאת בעצמם באופן שוטף ויומיומי. לצורך התרגילים נעשה שימוש בפריטי ציוד מסוימים, חלקם ניתן למצוא בכל בית, ופריטים מסוימים אף מובאים לטיפול על ידי המטפל/ת.

טיפולי פיזיותרפיה לילדים בבית הילד בכל רחבי הארץ

קיימת חשיבות רבה לסביבה בה נערכים מפגשי הפיזיותרפיה, ומבחינות רבות הבית בו מתגורר הילד הוא הסביבה התומכת והטובה ביותר עבורו גם לצורך תרגול יעיל, שיפור ופיתוח הכישורים המוטוריים.

בJunior Therapy אנו מציעים טיפולי פיזיותרפיה ילדים בכפר סבא וכל אזור המרכז, טיפולי פיזיותרפיה ילדים אזור ירושלים, פיזיותרפיה לילדים במודיעין ואף פיזיותרפיה לילדים בקריות – מטפלות ומטפלים מנוסים ומקצועיים אשר מגיעים עד לבית המטופל, ועובדים עם הילדים בסביבה בה הם מרגישים הכי בנוח. 

אתם מוזמנים ליצור קשר עם Junior Therapy, שיקום ביתי פרטי לילדים ופעוטות הכולל, טיפולי ריפוי בעיסוק לילדים, פיזיותרפיה לילדים וקלינאית תקשורת לילדים. לקבלת ייעוץ ופרטים נוספים התקשרו לטלפון מספר 077-9966220 או השאירו פרטים בטבלה מטה ונציג מטעמינו יחזור אליכם בהקדם.