קלינאית תקשורת מומלצת לילדים

טיפולי קלינאית תקשורת באופן פרטי מיועדים לילדים אשר זקוקים לטיפול ומעוניינים לקבל אותו בהקדם, ללא המתנה, על ידי קלינאית תקשורת מומלצת לילדים מוסמכת בעלת הכשרה וניסיון מתאימים. בחירה בקלינאית תקשורת פרטית לילדים מגדילה את היכולת שלכם ההורים לבחור את הקלינאית באופן המדויק ביותר עובר ילדכם, כמו גם את סביבת הטיפול הנוחה ביותר. היתרון שלנו ב-Junior Therapy הוא שכל הטיפולים מתבצעים אצלכם בבית, על מנת שתוכלו להמשיך בשגרת החיים במקביל לטיפול בילדכם, בצורה הנוחה והיעילה ביותר שניתן. 

Junior Therapy מעניקים טיפולי קלינאית תקשורת מומלצת לילדים בפריסה ארצית. לקבלת מידע על קלינאית תקשורת באזור מגוריכם התקשרו אלינו לטלפון שמספרו 077-9966220 ואנו נמליץ לכם על הקלינאית המתאימה ביותר עבור ילדכם.

קלינאית תקשורת מומלצת לילדים - טיפול בסביבה הטבעית של הילד

טיפול בילד בביתו, בסביבה בה הוא חי ומרגיש הכי נוח, מאפשרת לנו המטפלות לבחון אותו בצורה הכי נאמנה למציאות. טיפול בסביבה הטבעית מאפשר למידה טובה יותר של הילד וההורים של הנעשה במסגרת הטיפול. היישום והתרגול של הנלמד גם מעבר לשעות הטיפול נעשה בצורה טבעית יותר שכן אין צורך בהעברה ממסגרת אחת לשנייה, כי הלמידה והיישום נעשים באותה סביבה (מסגרת). כמובן, שאתם ההורים יכולים למצוא יתרונות נוספים לעובדה שהטיפול מתבצע בבית, למשל, החסכון בהסעת הילד לטיפול מבחינת זמן ועלות.

קלינאית תקשורת מומלצת לילדים במגוון תחומי טיפול:

מדוע כדאי לבחור דווקא בקלינאית תקשורת של Junior Therapy?

בעבודה וטיפול בילדים יש חשיבות לניסיון ולהכשרה של הקלינאית. כל קלינאיות התקשורת אשר עובדות ב-Junior Therapy החלו את דרכן המקצועית במערכת הציבורית, עבדו ולמדו מקלינאיות וותיקות מהן, רובן ככולן עברו הכשרות והשתלמויות נוספות להעמקת הידע בגישות טיפול שונות ומגוונות, ורכשו ניסיון קליני בעבודה עם ילידם והוריהם על מנת לשפר את מקצועיותן. 

מוזמנים לשתף:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
על מנת שנוכל לסייע לכם ההורים, למצוא את קלינאית התקשורת שהכי מתאימה עבור הילד/ה שלכם, כל שעליכם לעשות הוא להתקשר ל-Junior Therapy, שיקום פרטי לילדים, בטלפון שמספרו 077-9966220, לספר לנו על הילד/ה ומדוע הם הופנו לקבלת טיפול קלינאית תקשורת, ואנו נמצא את קלינאית התקשורת המתאימה ביותר לטפל בילד/ה שלכם.